Проєкт генерацій 

“Воля”

Київ - 2022

Технологізм полягає в ефективному поєднанні технологій і зображень, ця взаємодія дає нам новий небачений результат. Отримай свій унікальний орнамент на volia.live.

Проєкт генерацій “Воля” або Технологізм (техне грец. τέχνη — мистецтво, майстерність, уміння; логізм від грец. λογιομός – судження, вислів) - напрям візуального мистецтва, гармонійне поєднання технологій з мисленням, який виник на початку XXI ст. 


Технологізм у мистецтві має на увазі взаємодію Людини і Машини (генеративний арт, штучний інтелект) як двох пропорційних авторів у створенні предмета мистецтва, де Машина є механізмом продовження первинної ідеї Людини. Засновником вважається перший технологічний український бренд GA.EVA (Аліна Гаєва, Каріна Гаєва, Сергій Бойчун). 

Напрям став наслідком стрімкого розвитку цифрової обчислювальної техніки (ОТ) та становлення науки про принципи її побудови і проектування, яке розпочалося в 40-х роках ХХ-го сторіччя, коли технічною базою ОТ стала електроніка, потім мікроелектроніка, а основою для розвитку архітектури комп'ютерів (електронних обчислювальних машин ЕОМ) - досягнення в галузі штучного інтелекту. 


Графічні роботи створені на основі орнаменту “Дерево Життя”, “Дерево Роду” або “Космічне Дерево” - сакральний символом українського народу. Створені за допомогою генераційного алгоритму Машини утворили 15 мільйонів унікальних, неповторюваних зображень. 

художниця: Аліна Гаєва

розробник: ГО “ПротоФонд”


Отримайте враження від фестивалю - купуйте товари з вибійкою,  набори для вашого одягу та репродукції для вашого неповторного інтерʼєру 

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.