Апсайклінг колекція одягу

“Familia”

Київ - 2022

“Я торкаюсь тебе, і натрапляю на грубу, пошорхлу шкіру. Та моя душа відчуває, що це лише оболонка, заскорузла поверхня, яка приховує тонку, ніжну твою природу.”


Ресайклінг (recycling) – багаторазове використання ресурсів за рахунок повної переробки відходів від стану сировини до стану готового продукту. 

Апсайклінг (upcycling) – повторне використання готового матеріалу без спроб його переробити. 

Капсульна колекція одягу 2023 існує на межі двох напрямків сталого використання та споживання, адже має технологію переробки, та одночасно використовує речі без значних, але натомість з принциповими змінами. Колекція була створена (і створюється) в Австрії через більш нагальну потребу в повторному використанні саме в Європі.  

Вузлувата фактура в традиційному для дизайнерки чорному кольорі, нагадує вбрання первісних часів, одяг-захист, панцир. 

Вже класикою стало поєднувати грубі форми з тендітним, незахищеним тілом людини. 

Гра контрастних форм присутня в головному формотворенні колекції. 

Апсайклінг - ще один метод, який втілює ідею протиставлення зовнішньої грубої оболонки і тонкого ментального тіла.

Предметом колекції стали сукні та кардигани, виконані в техніці ручного в’язання на спицях з додаванням текстури і фактури, яка підсилює ефект об’єму. Загалом на виконання однієї речі йде від 20 до 45 одиниць переробленого одягу. 


В основу головного зображення колекції одягу лягла живописна робота “Familia” 2022 року, року повномасштабного вторгнення рф на територію України, в рік фундаментальних змін цілого народу і кожної родини окремо. 


Familia - це відображення реальної дійсності, яка набагато попереду нас в часі. Це про тонкість передачі інформації, про взаємодію з рідними і близькими нам людьми, про те, що ми любимо.

«Рух зсередини назовні, як первинний рух людської свідомості. Спочатку ти вмираєш, а потім народжуєшся. А потім все оживає навколо тебе.» Живопис - це завжди загадка, яка розгортається по-ходу його творення. 


Бренд GA.EVA в 2017 році розпочався з Вибійки. Використання авторських принтів в поєднанні з сучасною технологією друку штампів на 3Д принтері об’єднують XII і XXI ст. 


Відродження вибійки - це важливий процес, який спираючись на українське багатовікове коріння, традиції, багату культурну спадщину, поєднується з сучасними, передовими технологіями і створює нове обличчя української культури.

Втілюйте власні традиції у своєму гардеробі - купуйте апсайклінг одяг з колекції Familia 

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.