Колискова Країна

Українські колискові для дітей


Колискова Країна - це адаптація автентичних колискових до сьогодення очима художників і виконавців. 

Анімаційний проект для багаторазового перегляду перед сном і не тільки. Сучасний лаундж для дітлахів та їхніх батьків - ніжні, позитивні мелодії, цікава пізнавальна інформація, оригінальні малюнки. Наші колискові - це закладання своєрідного фундаменту майбутньої особистості!


Аліна Гаєва - арт-директорка проекту Колискова Країна,

та художниця таких анімаційних фільмів, як Київ та Львів.

Каріна Гаєва - художниця анімаційного фільму міста Дніро.Київ


 
 


Дніпро


 
 

Львів


 
 

На сьогодні подюсер Дмитро Приходько спільно з «Тераса-Фільм» за підтримки Українського Культурного Фонду створили 6 анімаційних фільмів, на основі естетики та впізнаваності таких обласних центрів, як Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Закарпаття та Автономна республіка Крим. 

Кожен фільм представляє естетику і культурну спадщину однієї з областей України і, звичайно, республіки Крим. В цій анімаційній добірці дитина та його батьки відкриють для себе дивні, прекрасні і різноманітні традиції рідного краю, побачать та почують свою Україну- ніжну, прекрасну, сильну, іноді неочікувану, але таку близьку!

В наших маленьких історіях "Колискової картини" автентичні мелодії лунають у нових сучасних акустичних,
оркестрових та електронних аранжуваннях.

Кожен епізод створений з простих добрих історій, в основі яких традиції, казки та вірування кожного регіону нашої великої країни. Візуально – це оригінальні орнаменти, кольори, традиційні малюнки вишиванок тощо.

Ми робимо акцент на різні лінгвістичні особливості , темперамент та ментальність жителів різних куточків України.